top of page
Sąd

OBSŁUGA PRAWNA FIRM WARSZAWA

Kancelaria Radcy Prawnego Radosława Januszewskiego kompleksowo zajmuje się obsługą prawną firm w Warszawie, a także różnego rodzaju stowarzyszeń oraz fundacji. Obsługa prawna firm w Warszawie obejmuje Prawo gospodarcze, Prawo pracy, doradztwo biznesowe i prawne. Nasi radcy prawni i adwokaci specjalizują się w Prawie gospodarczym i Prawie pracy, sporządzają i opiniują projekty umów gospodarczych, uchwał, regulaminów, statutów oraz innych dokumentów niezbędnych do prowadzenia firmy, spółki, fundacji bądź stowarzyszenia. Obsługa prawna firm w naszej Kancelarii prowadzona jest na bieżąco. W każdej sytuacji współpracujemy z naszymi partnerami, dążąc do najlepszego możliwego rozwiązania na daną chwilę.

Na czym polega świadczona przez nas obsługa prawna firm?

Nasi prawnicy pomogą Ci założyć i zarejestrować firmę, w tym spółkę Prawa cywilnego bądź gospodarczego. Nasza kancelaria prawna działa nie tylko na terenie Warszawy. Obsługa prawna firm prowadzona jest na terenie całego kraju. Tworzymy doświadczony zespół profesjonalistów, dlatego wychodzimy naprzeciw osobom potrzebującym doradztwa prawnego. Mając pod opieką zarówno duże firmy, jak i niewielkie, służymy pomocą w każdej sytuacji. Jesteśmy do dyspozycji w każdej sprawie. Staramy się spełniać potrzeby naszych odbiorców, dlatego uczestniczymy przy różnych spotkaniach biznesowych naszych partnerów. Czuwamy podczas sprzedaży nieruchomości, a także przy podpisywaniu ważnej umowy. Co istotne, dla fundacji oraz stowarzyszeń staramy się układać odpowiednie dokumenty m.in. regulaminy, jak i statuty. Taka obsługa prawna w Warszawie sprawia, że prowadząc własną działalność, możesz czuć się bezpiecznie i pewnie, że Twoje interesy są pod kontrolą profesjonalistów. 

Obsługa prawna firm Warszawa - czuj się bezpiecznie!

Prawo nieustannie się zmienia, przez co trudno może być Ci nadążyć nad wszelkimi zmianami. Jednak nieznajomość zasad może mieć opłakane skutki. Masz okazję temu zaradzić, korzystając z naszego wsparcia, które obejmuje obsługa prawna firm w Warszawie. Decydując się na nasze nieustanne doradztwo, na bieżąco podejmujesz korzystne dla Ciebie decyzje, zawsze zgodne z prawem. Unikasz tym samym stresu w sytuacjach trudnych, gdy problem prawny rośnie do naprawdę wysokiej rangi.  Co ważne, każdy problem poddajemy ocenie i rozważaniom. Staramy się określać ryzyko danych kroków, a także możliwe następstwa. Nasza obsługa prawna w Warszawie pomoże Ci zadbać o swoje interesy!

Obsługa prawna firm

Kancelaria kompleksowo obsługuje firmy, fundacje oraz stowarzyszenia przy realizacji ich celów gospodarczych bądź statutowych. Radcy Prawni i adwokaci Kancelarii udzielają porad prawnych, sporządzają umowy bądź statuty założycielskie, opiniują umowy, dokonują zgłoszeń i rejestracji. Nasi prawnicy skutecznie będą Cię reprezentować w negocjacjach oraz zastępować przed sądem bądź organami administracji publicznej.

Sporządzanie umów i rejestracja

Nasi prawnicy sporządzają projekty umów, statutów założycielskich oraz innych dokumentów. Kancelaria świadczy pomoc w zakresie założenia i rejestracji firmy.

Stała obsługa i pomoc prawna dla firm

Udzielamy stałego wsparcia prawnego dla firm, fundacji bądź stowarzyszeń w codziennym prowadzeniu działalności gospodarczej oraz wykonywaniu celów statutowych.  Kancelaria świadczy pomoc prawną w zakresie Prawa gospodarczego, Prawa pracy, Prawa administracyjnego (pozwolenia i koncesje) oraz RODO. Wyróżnia nas dokładność oraz zrozumienie biznesu. 

Zastępstwo procesowe/reprezentacja

Radcowie prawni i adwokaci Kancelarii świadczą zastępstwo prawne. Reprezentujemy firmy w negocjacjach biznesowych oraz wykonujemy zastępstwo procesowe przed sądami oraz organami władzy publicznej. Świadczymy pomoc w sprawach gospodarczych, Prawa pracy, Prawa administracyjnego oraz RODO.

Wave

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Kancelaria obsługuje osoby fizyczne, przedsiębiorców, małe i średnie firmy oraz organy administracji publicznej. To co nas wyróżnia to empatia, zrozumienie i probiznesowe podejście.

Praktyka:

  • Prawo cywilne

  • Prawo pracy

  • Prawo gospodarcze

  • Upadłość konsumencka

  • Obsługa firm

  • Prawo administracyjne

  • Prawo rodzinne i opiekuńcze

  • Ochrona danych osobowych (RODO)

  • Legislacja

  • Spory sądowe i administracyjne

Radcowie prawni i adwokaci Kancelarii prwanej praktykują w obsłudze prawnej firm
bottom of page