top of page

Adwokat rozwód - Warszawa

Rozwód jako jedno z trudniejszych wydarzeń w życiu generuje mnóstwo stresu. Można jednak przejść ten proces bezpiecznie, unikając błędów rzutujących na przyszłość, w czym może pomóc doświadczony prawnik rozwodowy. Warszawa jest miastem, gdzie bez trudu można takiego znaleźć.

Jeżeli szukacie Państwo adwokata w sprawie o rozwód w Warszawie, to nasza kancelaria oferuje usługi prawne w zakresie spraw rozwodowych. Proponujemy kompleksową współpracę w każdym rodzaju postępowania i na każdym jego etapie. Prowadzimy sprawy rozwodowe o rozwód za porozumieniem stron, a także o rozwód z orzekaniem o winie. Naszymi klientami są zarówno małżonkowie, którzy występują o rozwód, jak i ci, którzy otrzymali pozew rozwodowy.

Wspieramy naszego klienta na wszystkich etapach związanych z rozwodem, do których należą:

– wniesienie pozwu rozwodowego,

– badanie formalne pozwu,

– odpowiedź na pozew,

– rozprawy w sądzie,

– wyrok,

– postępowanie odwoławcze.

 

Zapewniamy pełne wsparcie prawne podczas rozwodu, czyli:

– reprezentację Klienta przed sądem po otrzymaniu pełnomocnictwa dla adwokata,

– przygotowanie pozwu z orzeczeniem o winie lub bez orzekania o winie,

– pomoc w przygotowaniu wniosków dowodowych,

– prowadzenie negocjacji z małżonkiem,

– wszelkie porady prawne związane ze sprawą rozwodową.

 

Nasza kancelaria oferuje kompleksowe usługi związane ze sprawami rozwodowymi - zajmujemy się nimi od momentu złożenia wniosku do ich prawomocnego zakończenia. Do każdego klienta podchodzimy jednak indywidualnie – jeżeli jego życzeniem jest tylko przygotowanie pozwu rozwodowego – nasi prawnicy podejmą się tego zlecenia. To samo dotyczy odpowiedzi na pozew rozwodowy, który klient otrzymał z sądu. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy nasze usługi do potrzeb.

Prawnik rozwodowy z naszej Kancelarii w Warszawie zajmie się również innymi sprawami związanymi z rozwodem i rodzinnymi. Należą do nich: podział majątku po rozwodzie, podwyższenie lub obniżenie alimentów, władza rodzicielska, kontakty z dziećmi, separacja.

Nasi doświadczeni prawnicy rozwodowi poprowadzą w Warszawie sprawy rozwodowe z pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem i empatią.

bottom of page